Podmínky odběru

Před objednáním bedýnky si, prosím, přečtěte Podmínky odběru. Uskutečněním objednávky potvrzujete svůj souhlas s uvedenými podmínkami.

PŘIHLÁŠENÍ K ODBĚRU

Základní podmínkou odběru je registrace do systému odběratelů bedýnek pomocí formuláře v sekci OBJEDNAT nebo na telefonu 603 381 393. Do formuláře  uveďte jméno, telefon, e-mail, velikost požadované bedýnky, frekvenci odběru, místo a způsob odběru. Mějte , prosím, na paměti, že produkce farmy je limitována a tudíž je počet odběratelů omezený. Dodavatel dodává bedýnku pouze těm odběratelům, kteří dostali e-mailem nebo pomocí sms potvrzení  o jejich registraci do systému odběratelů. Velikost bedýnek a frekvenci objednávání lze libovolně měnit, vždy je ale nutné změny oznámit prostřednictvím formuláře v sekci OBJEDNAT.

PLATBA

Platba za bedýnku probíhá v hotovosti při převzetí bedýnky. K ceně bedýnky se při prvním odběru připočítává záloha 150.-Kč za bedýnku. Při odběru přinese zákazník prázdnou bedýnku a odebere si plnou. Pokud odběratel bedýnku ztratí či zničí, záloha propadá dodavateli. Pokud se odběratel rozhodne ze systému vystoupit, záloha mu bude vrácena.

ZRUŠENÍ OBJEDNÁVKY

Objednanou bedýnku lze zrušit nejpozději 48 hodin před dnem výdeje (t.j. nejpozději do soboty do 20.00 hodin) a to prostřednictvím formuláře v sekci OBJEDNAT nebo zasláním sms na telefon 603 381 393. Potvrzení o zrušení objednávky dostanete obratem. Na pozdější zrušení nebude brán zřetel a záloha za bedýnku propadá ve prospěch dodavatele.
 

REKLAMACE

Pokud je  část obsahu zeleniny či ovoce v bedýnce  poškozená - nepoživatelná, je možné ji reklamovat zasláním e-mailu dodavateli, který, pokud reklamaci uzná, nabídne náhradní zeleninu či ovoce do příští dodávky.  

Kontaktujte nás